Центр довузівської підготовки

З метою підготовки студентів до вступу у вищі навчальні заклади, а також створення кращих умов по забезпеченню набору до Бериславського медичного коледжу студентів на новий навчальний рік на базі коледжу функціонує Центр довузівської підготовки.
У Центр довузівської підготовки приймаються громадяни України (учні 9-х та 11-х класів; особи, які мають повну загальну середню освіту), а також іноземці та особи без громадянства, які перебувають в Україні на законних підставах і виявили бажання пройти практичну підготовку для проходження зовнішнього незалежного тестування або до складання вступних іспитів до медичного коледжу.
Мета діяльності: поглиблення знань випускників загальноосвітніх навчальних закладів з дисциплін, що зазначені в переліку вступних предметів до Бериславського медичного коледжу, затвердженому Міністерством освіти і науки України; практична підготовка до зовнішнього незалежного тестування, що проводиться Українським центром оцінювання якості освіти та складання вступних іспитів до Бериславського медичного коледжу.
Навчання проходить з таких дисциплін: українська мова, біологія, хімія.
Підготовка слухачів здійснюється на умовах укладеного договору та повного відшкодування витрат за навчання.

ТЕРМІНИ НАВЧАННЯ У ЦЕНТРІ ДОВУЗІВСЬКОЇ ПІДГОТОВКИ
Для учнів 11-х та 9-х класів:
І) 7 місяців. Початок занять - приблизно 01 жовтня по 21 травня кожного року. Заняття проводяться один раз на тиждень (субота).
ІІ) 2-х тижневі підготовчі курси приблизно з 08 липня по 20 липня  з дисциплін:

- Українська мова;

- Біологія;

- Хімія.

Заняття проводяться кожного дня, крім вихідних з 8.00 до 13.00.


ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ОФОРМЛЕННЯ ДОГОВОРУ:
Для подачі документів обов'язково необхідна присутність слухача та одного з батьків (замовника освітньої послуги):
1) паспорт одного з батьків (копія);
2) ідентифікаційний код (копія) одного із батьків;
3) реєстраційна картка та заява (заповнюється в Центрі довузівської підготовки).
Щорічно підготовчі курси факультету довузівської підготовки випускають близько 80 слухачів, серед яких майже 90% позитивно складають вступні іспити, до 75% – витримують конкурсний відбір і стають студентами Бериславського медичного коледжу. Це свідчить про добре налагоджену роботу курсів та висококваліфікований підбір викладачів, які працюють на підготовчих курсах Центру довузівської підготовки: для підготовки слухачів залучаються найдосвідченіші викладачі, які досконало володіють навчальним матеріалом та мають власні доробки й методики викладання фахових дисциплін.


Форум


Ми в Facebook


Наш канал в Youtube


На даний момент 37 гостей на сайті

foot1

foot2

foot3

Наша адреса:
74300, м. Берислав,Херсонська область, вул.1 Травня, 173
тел./факс: 8(05546) 7-48-80; 7-57-06–приймальна; 7-54-69; 7-53-77–черговий, e-mail: medicbhs@ukr.net