Місія і кредо

Медицина воістину є найблагороднішим із всіх мистецтв
Гіппократ

Допомагати людям – надзвичайно благородна справа. А професія медика – найгуманніша, адже вона покликана стояти на сторожі людського життя. Саме медики дарують здоров’я людям, рятують від найрізноманітніших хвороб. Тому образ медика в уяві багатьох людей пов’язаний з надією і захистом. Кажуть, що медичний працівник – це посередник між людиною і Богом.

Дійсно, у багатьох ситуаціях саме мед­працівник є останньою рятівною інстанцією для хворого. Клятва Гіппократа спонукає людей у білих халатах перебороти всі емоції й особисті негаразди, щоб виконати свій обов’язок.

Медичний працівник часто лікує не лише тіло, а й душу людини, вселяючи в її серце віру та надію. І це не можуть не цінувати ті, кому медики дарують радість одужання чи покращують якість здоров’я і життя.

Кредо: сумлінність і творчість в навчанні і викладанні – шлях до професійного становлення і зростання.

Педагогічна діяльність колективу спрямована на високоякісну підготовку конкурентоспроможних молодших медичних і фармацевтичних спеціалістів, що задовольняє потреби лікувально-профілактичних установ області, зокрема віддалених районів від обласного центру.

Форум


Ми в Facebook


Наш канал в Youtube


На даний момент 26 гостей на сайті

foot1

foot2

foot3

Наша адреса:
74300, м. Берислав,Херсонська область, вул.1 Травня, 173
тел./факс: 8(05546) 7-48-80; 7-57-06–приймальна; 7-54-69; 7-53-77–черговий, e-mail: medicbhs@ukr.net